Menu

Dla mediów

Czym się zajmujemy?

Clouto (skrót od angielskiego cloud auto) jest start-upem technologicznym tworzącym rozwiązania dla branży automotive. Pracujemy nad technologiami zapewniającymi flotom pojazdów, kierowcom i punktom usługowym dostęp do nowoczesnej platformy łączącej potrzeby właściciela pojazdu, kierowcy i serwisu.

Dla kogo tworzymy produkty?

Dla flot pojazdów firmowych

Naszym głównym produktem jest Clouto Fleet, aplikacja działająca w modelu SaaS przeznaczona dla flot pojazdów firmowych, zarówno tych małych, jak i obejmujących setki aut. Dzięki intuicyjnemu i prostemu interfejsowi użytkownika, wsparciu w realizacji codziennych zadań oraz dostępności na tablecie i smartfonie oszczędzi cenny czas każdemu fleet managerowi.

Dla kierowców

Książka Pojazdu Online, działająca jako aplikacja webowa, Android oraz iOS jest naszym produktem przeznaczonym dla właścicieli pojazdów. Książka pomaga zadbać o pojazd – zbiera najważniejsze informacje związane z historią jego eksploatacji wraz z dokumentacją, która potwierdza wiarygodność. Wszystko to przekłada się na istotne zwiększenie wartości pojazdu przy sprzedaży.

Kierowców wspomagamy również w samym procesie sprzedaży pojazdu: oferujemy możliwość pobrania książki w PDF lub odesłania zainteresowanych do pełnej historii pojazdu online – AutoTimeline.

Kim jesteśmy?

Michał Karski
CEO
Był jednym z założycieli ACTION Centrum Edukacyjnego w 2003 r. Od początku odpowiedzialny za marketing, od 2008 r. – za finanse spółki. W tym okresie ACTION Centrum Edukacyjne stało się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm szkoleniowych IT w Polsce. Od 2009 do 2013 r. członek Microsoft Partner Advisory Council w Redmond, reprezentujący region CEE. Od 2013 r. w zarządzie Leading Learning Partners Association. Petrolhead od zawsze. Pierwsze pojazdy: Toyota Supra (Matchbox), Wołga (zasilana ruchem mięśni nóg), Fiat 126p FL (również często zasilany ruchem mięśni nóg). Obecnie GT86 i BMW F800GS.
Michał Górecki
CMO
Współwłaściciel firmy odzieżowej Koszulkowo.com, bloger, trener social media. Do stycznia 2013 r. strateg w Agencji Reklamowej Heureka (dziś VML Poland). W cyfrowym świecie od lat 90., w branży reklamowej – od kilku lat. Zajmował się przede wszystkim strategiami społecznościowymi i nowym biznesem. Tworzył strategię obecności w mediach społecznościowych dla takich marek jak Colgate, Żywiec Zdrój, Berlinki, Brita czy Atlas. Osobiście nadzorował projekty m.in. dla marek Wilkinson, Orange, Philips, Nivea i Playboy. Pasjonat nowych mediów i gadżetów. Pierwszy samochód to Wołga, później – Mazda CX-7 i Peugeot 5008, a także Vespa, najpraktyczniejsza podczas poruszania się w warszawskich korkach.
Marcin Kaliński
CDO
Odpowiada za marketing w ACTION Centrum Edukacyjnym – jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych ośrodków szkoleniowych IT w Polsce. Wcześniej związany z branżą internetową i reklamową. Grafiką i designem zajmuje się od 6 lat. Poza pracą realizuje się jako fotograf, DJ, a ostatnio również jako projektant wnętrz. Miłośnik rzeczy ładnych i użytecznych.

Materiały do pobrania

Logo

Zdjęcia produktu

Zdjęcia zespołu

Kontakt dla mediów

Michał Karski
CEO
+48 506 168 217
Pojazdy
0
Użytkownicy
0
Zatankowane paliwo w litrach
0
Zlecenia serwisowe
0

Napisali o nas

Pobierz aplikację Clouto na swój telefon lub tablet

Korzystasz z Clouto prywatnie? Zaloguj się tutaj.

Zapomniałeś hasła?

Nie pamiętasz hasła? Wpisz adres e-mail aby je zresetować.

Wróć do logowania

Close
Poznaj wszystkie możliwości Clouto dla flot