Menu

Inwestorzy

Szukasz zespołu doświadczonych pasjonatów z gotowym produktem, a nie wyłącznie z wizją? Chcesz nas wspomóc swoim doświadczeniem, kontaktami i kapitałem (w tej kolejności)? W takim razie właśnie na Ciebie czekamy! Mamy ogromne ambicje, by zrobić z Clouto markę znaną na rynku światowym i dochodowy biznes działający w modelu SaaS i reklamy kontekstowej. Wierzymy, że rynek docelowy zapewnia ogromny potencjał rozwoju zarówno dla klasycznej usługi SaaS przeznaczonej dla fleet managerów jak i platformy reklamy kontekstowej dzięki bardzo specyficznym danym o użytkownikach pojazdów i ich pojazdach, które znajdują się w Clouto.

Czekam na telefon lub wiadomość od Ciebie

Michał Karski
CEO
+48 506 168 217

W jakim stadium rozwoju się znajdujemy?

Swój produkt kierujemy do dwóch grup docelowych – i dla każdej z nich przygotowujemy dedykowane rozwiązania bazujące na Clouto.

Floty

Zaawansowanie prac
90%
Planowany start wersji komercyjnej
Czerwiec 2017
obecnie w fazie beta
Aktualna liczba flot
179

Właściciele pojazdów

Zaawansowanie prac
100%
Planowane ukończenie
Ukończony
obecnie wzbogacamy produkt o nowe funkcje
Liczba użytkowników
45305

Jakie problemy rozwiązujemy?

W zależności od grupy docelowej rozwiązujemy następujące problemy:

Floty

Floty pojazdów – nawet w dużych firmach – są bardzo często zarządzane za pomocą niewygodnych i archaicznych rozwiązań opartych na programie Microsoft Excel. Brak kompletnych i aktualnych danych dotyczących floty i poszczególnych jej zasobów powoduje znaczące straty finansowe dla firmy oraz istotnie utrudnia codzienną pracę fleet managera.

Pomagamy fleet managerom oszczędzić czas i sprawnie zarządzać flotą pojazdów z wykorzystaniem nowoczesnego i prostego narzędzia obsługiwanego na komputerze, tablecie i smartfonie.

Właściciele pojazdów

Pojazd jest bardzo istotny w większości gospodarstw domowych – zapewnia członkom rodziny mobilność. Jednak utrzymanie auta kosztuje oraz wymaga systematycznych działań w celu zachowania jego sprawności, bezpieczeństwa i zgodności z obowiązującymi przepisami (ubezpieczenie, przegląd techniczny).

Pomagamy użytkownikom ułatwić utrzymanie należących do nich pojazdów.

Jaki rynek jest naszym celem?

Ujęcie geograficzne

USA oraz kraje Unii Europejskiej w kolejności dostosowania produktu do lokalnych rynków: Polska, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Francja, Wielka Brytania, Hiszpania, pozostałe.

Ujęcie podmiotowe

Produkt kierujemy do fleet managerów i użytkowników pojazdów.

Planowany model biznesowy

Głównym i pierwszym źródłem planowanych przychodów jest abonamentowy dostęp do usługi zarządzania flotą pojazdów dla firm.

Po osiągnięciu liczby użytkowników („właścicieli pojazdów”) interesującej z punktu widzenia reklamodawców planujemy przychody z reklamy kontekstowej (czas/miejsce/zdarzenie).

Czas

PRZYKŁAD

Reklama wymiany opon krótko przed wystąpieniem niskich temperatur.

Miejsce

PRZYKŁAD

Reklama serwisu Toyoty dla wszystkich właścicieli pojazdów tej marki w promieniu 20 km posiadających auto nie starsze niż 5 lat

Zdarzenie

PRZYKŁAD

Reklama serwisu Volkswagena dla wszystkich właścicieli pojazdów Volkswagen Golf z przebiegiem 55 000–60 000 km

Zespół

Michał Karski
CEO
Był jednym z założycieli ACTION Centrum Edukacyjnego w 2003 r. Od początku odpowiedzialny za marketing, od 2008 r. – za finanse spółki. W tym okresie ACTION Centrum Edukacyjne stało się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm szkoleniowych IT w Polsce. Od 2009 do 2013 r. członek Microsoft Partner Advisory Council w Redmond, reprezentujący region CEE. Od 2013 r. w zarządzie Leading Learning Partners Association. Petrolhead od zawsze. Pierwsze pojazdy: Toyota Supra (Matchbox), Wołga (zasilana ruchem mięśni nóg), Fiat 126p FL (również często zasilany ruchem mięśni nóg). Obecnie GT86 i BMW F800GS.
Michał Górecki
CMO
Współwłaściciel firmy odzieżowej Koszulkowo.com, bloger, trener social media. Do stycznia 2013 r. strateg w Agencji Reklamowej Heureka (dziś VML Poland). W cyfrowym świecie od lat 90., w branży reklamowej – od kilku lat. Zajmował się przede wszystkim strategiami społecznościowymi i nowym biznesem. Tworzył strategię obecności w mediach społecznościowych dla takich marek jak Colgate, Żywiec Zdrój, Berlinki, Brita czy Atlas. Osobiście nadzorował projekty m.in. dla marek Wilkinson, Orange, Philips, Nivea i Playboy. Pasjonat nowych mediów i gadżetów. Pierwszy samochód to Wołga, później – Mazda CX-7 i Peugeot 5008, a także Vespa, najpraktyczniejsza podczas poruszania się w warszawskich korkach.
Marcin Kaliński
CDO
Odpowiada za marketing w ACTION Centrum Edukacyjnym – jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych ośrodków szkoleniowych IT w Polsce. Wcześniej związany z branżą internetową i reklamową. Grafiką i designem zajmuje się od 6 lat. Poza pracą realizuje się jako fotograf, DJ, a ostatnio również jako projektant wnętrz. Miłośnik rzeczy ładnych i użytecznych.
Pojazdy
0
Użytkownicy
0
Zatankowane paliwo w litrach
0
Zlecenia serwisowe
0

Napisali o nas

Pobierz aplikację Clouto na swój telefon lub tablet

Korzystasz z Clouto prywatnie? Zaloguj się tutaj.

Zapomniałeś hasła?

Nie pamiętasz hasła? Wpisz adres e-mail aby je zresetować.

Wróć do logowania

Close
Poznaj wszystkie możliwości Clouto dla flot