Menu

O Clouto

Czym się zajmujemy?

Clouto (skrót od angielskiego cloud auto) jest start-upem technologicznym tworzącym rozwiązania dla branży automotive. Pracujemy nad technologiami zapewniającymi flotom pojazdów, kierowcom i punktom usługowym dostęp do nowoczesnej platformy łączącej potrzeby właściciela pojazdu, kierowcy i serwisu.

Dla flot pojazdów firmowych

Naszym głównym produktem jest Clouto Fleet, aplikacja działająca w modelu SaaS przeznaczona dla flot pojazdów firmowych, zarówno tych małych, jak i obejmujących setki aut. Dzięki intuicyjnemu i prostemu interfejsowi użytkownika, wsparciu w realizacji codziennych zadań oraz dostępności na tablecie i smartfonie oszczędzi cenny czas każdemu fleet managerowi.

Dla kierowców

Książka Pojazdu Online, działająca jako aplikacja webowa, Android oraz iOS jest naszym produktem przeznaczonym dla właścicieli pojazdów. Książka pomaga zadbać o pojazd – zbiera najważniejsze informacje związane z historią jego eksploatacji wraz z dokumentacją, która potwierdza wiarygodność. Wszystko to przekłada się na istotne zwiększenie wartości pojazdu przy sprzedaży.

Kierowców wspomagamy również w samym procesie sprzedaży pojazdu: oferujemy możliwość pobrania książki w PDF lub odesłania zainteresowanych do pełnej historii pojazdu online – AutoTimeline.

Pojazdy
0
Użytkownicy
0
Zatankowane paliwo w litrach
0
Zlecenia serwisowe
0

Napisali o nas

Pobierz aplikację Clouto na swój telefon lub tablet

Korzystasz z Clouto prywatnie? Zaloguj się tutaj.

Zapomniałeś hasła?

Nie pamiętasz hasła? Wpisz adres e-mail aby je zresetować.

Wróć do logowania

Close
Poznaj wszystkie możliwości Clouto dla flot